Geslaagden

Geslaagden 2017

Anneloes Lips: EFR Instructeur

Arzu Tugce Guler: Divemaster

Bas van Kollenburg: RNLI Sea Survival Instructeur

Bas Vrijburg: TEC 40 Diver en TEC 45 Diver

Berry bij 't Vuur: EFR Instructeur en Assistent Instructeur

Carola vd Vlist: IDC Staff Instructeur

Charles Bosma: RNLI Sea Survival Instructeur

Cleo Dubbelaar: OWSI renewal

Edwin Dusoswa: EFR Instructeur, OWSI Instructeur, MSDT

Eric Spiekerman: Self Reliant Instructeur

Harry Vrijburg: Divemaster

Irene Huertas Garcia: EFR Instructeur

Justin Pennock: EFR Instructeur, Assistent Instructeur en OWSI Instructeur

Kai-Arne Poot: EFR Instructeur, Assistent Instructeur en OWSI Instructeur

Marcel Tegelaar: Tec Rec Trimix Blender Instructeur

Mark Al: Sidemount en RNLI Sea Survival Instructeur

Mario Louca: TEC 45 Diver

Rick van Dinter: EFR Instructeur, OWSI Instructeur, MSDT

Sander Wildschut: EFR Instructeur, Assistent Instructeur en OWSI Instructeur

Sjoerd Spaanden: EFR Instructeur

Steven Elfrink: Specialty Instructeur Diep, Navigatie en Stroming

 

Geslaagden 2016

Alejandro Archbold: Stromings- en Droogpak Specialty Instructeur. Gasblender

Bas Sedee: EFR Instructeur, OWSI, MSDT

Charles Bosma: Staff Instructeur, Sidemount, Droogpak, Navigatie, Equipment en Self Reliant Specialty Instructeur. TEC 40-45 Diver en TEC Sidemount

Dave van Zeijst: TEC- 40-45-50 Diver, Specialty Instructeur Equipment

Edwin van Gijssel: Specialty Instructeur Sidemount

Frank Howell: EFR Instructeur en Em. O2 Provider Instructeur

Hinko Ruis: Em. O2 Provider Instructeur

Hugo van der Geest: TEC Sidemount Diver

Ingmar Thomassen: Staff Instructeur, Specialty Instructeur Self Reliant

Julius Wijk: Sidemount Specialty Instructeur

Mark Al: EFR Instructeur, OWSI, MSDT

Mark Stap: Specialty Instructeur Stroming en Wrak

Marten Deinum: Specialty Instructeur Diep, Nacht en Nitrox

Melle van de Boorn: EFR Instructeur, OWSI, MSDT

Peter Pot: OWSI, EFR Instructeur, MSDT en Em. O2 Provider Instructeur

Petra Meijer: OWSI, EFR Instructeur, MSDT

Sandra Otter: Specialty Instructeur Sidemount

Tomas Slavik: Staff Instructeur

 

Geslaagden 2015

Albert Sterrenburg: Specialty Instructeur Uitrusting

Alejandro Archbold: OWSI, EFR Instructeur, MSDT

Charles Bosma: Specialty Instructeur Equipment

Daan de Haan: Specialty Instructeur Droogpak, Zoeken en Bergen

Dave van Zeijst: Self Reliant Instructeur en TEC Sidemount Diver

Ingmar Thomassen: Specialty Instructeur Sidemount-, Zoeken en Bergen, Wrak en Droogpak

Jesika Schilder: OWSI, EFR Instructeur, MSDT

Mark Schaart: Specialty Instructeur Droogpak, Zoeken en Bergen en Boot

Mark Stap: OWSI, EFR Instructeur, MSDT

Martin van Abswoude: OWSI, EFR Instructeur, MSDT

Marten Deinum: OWSI, EFRI en Em.O2 Provider Instructeur

Martijn Grootveld: Staff Audit

Michiel Hillman: Staff Audit

Nathalie de Vries: Staff Audit

Nico van Eldik: IDC Staff Instructeur

Steven Elfrink: EFRI en Em. O2 Provider Instructeur

 

Geslaagden 2014

André Noordermeer: Master Instructor

Bernard van de Weerdt: EFRI, AI, OWSI, Specialty Instructeur Emergency O2 Provider, Navigatie, Wrak, Diep, Nitrox, Zoeken en Bergen, Droogpak, Nacht

Daan de Haan: EFRI, AI, OWSI, Specialty Instructeur Navigatie, Nitrox, Diep, Wrak, Nacht

Ed Sengers: IDC Staff Instructeur, Specialty Instructeur Zoeken en Bergen

Ferdinand van Luttinkhuizen: Specialty Instructeur Sidemount

Hans Caspers: TEC 40 Diver

Jan Korbee: Specialty Instructeur Self Reliant Diver en Tec Sidemount Diver

Jeroen Geelof: Specialty Instructeur Self Reliant Diver

John Spek: Specialty Instructeur Digitale Onderwaterfotografie

Josh Buchwald: EFRI, AI, OWSI, Specialty Instructeur Navigatie, Wrak, Diep, Nitrox, Zoeken en Bergen

Jurgen Reinsma : TEC Sidemount en TEC 45 Diver

Katja Geelof: Specialty Instructeur Self Reliant Diver

Marga Maas: Specialty Instructeur Aware Visherkenning

Mark Schaart: EFRI, AI, OWSI, Specialty Instructeur Nitrox, Navigatie, Wrak, Diep en Nacht

Michiel Tieleman: Specialty Instructeur Diep Duiken

Paul Kersten: Sidemount- en TEC Sidemount Diver

Ron Offerman: TEC Sidemount Diver

Ruud: TEC 40 Diver

 

Geslaagden 2013

Annelies Posthuma: EFRI, OWSI en Specialty Instructeur in Dig. Onderwater Foto en Stroming

Corine Chaudron: EFR Instructeur

Elwin Chaudron: EFRI en Specialty Instructeur Emergency O2 Provider

Eric de Vries: EFRI, AI en OWSI

Ferdinand van Luttinkhuizen: IDC Audit

Fred Hoogeveen: EFRI, AI, OWSI en Specialty Instructeur in Wrak, Nitrox,

Hinko Ruis: EFR Instructeur en OWS Instructeur

Jeroen Geelof: Specialty Instructeur Equipment, Visherkenning, Sidemount Diver

Katja Geelof: Specialty Instructeur Equipment, Visherkenning, Sidemount Diver

Koen Bolt: EFR Instructeur en Specialty Instructeur Emergency O2 Provider

Patrick Ferns: Specialty Instructdeur Stroming en Sidemount

Tino de Rijk: EFR Instructeur, OWSI, Specialty Instructeur Sidemount en Gasblender Instructeur

 

Geslaagden 2012

Arnold Choi: IDC Audit 

Ferdinand van Luttinkhuizen: IDC Audit

Gareth Monger: EFR Instructeur

Hans Caspers:  Specialty Instructeur in Zoeken en Bergen, Wrak, Emergency O2 Provider, Navigatie, Stromingsduiken, Droogpak

Harald Assenberg: IDC Staff Instructeur

Inge Onderwater: EFR Instructeur en OWS Instructeur

Johan Guijt: EFR Instructeur, Specialty Instructeur Emergency O2 Provider

Jurgen Reinsma: Assistent Instructeur en Specialty Instructeur Emergency O2 Provider

Ludo Juurlink: IDC Staff Instructeur

Loekje van 't Hoofd: Specialty Instructeur Nachtduiken

Martijn van Bemmel: OWSI en Specialty Instructeur Wrak, Nacht, Zoeken en Bergen, Navigatie en Nitrox

Menno van Duijn: Specialty Instructeur in Emergency O2 Provider

Michiel Tieleman: OWSI en Specialty Instructeur in Nitrox, Digitale Onderwater Fotografie, Zoeken en Bergen, Navigatie, Emergency O2 Provider

Rian Onderwater: OWSI en Specialty Instructeur in Wrak, Zoeken en Bergen, Emergency O2 Provider, Digitale Onderwater Fotografie, Nitrox, 

Roland van der Voort: Specialty Instructeur in Emergency O2 Provider

Tomas Slavik: EFRI, OWSI, Specialty Instructeur in Diep, Wrak, Nacht, Nitrox en Emergency O2 Provider